|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість ламп | 16 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 75 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Люстра з прозорими та янтарними плафонами у золотому металевому корпусі. Діаметр люстри 70 см. Висота регулюється від 75 до 110 см.

Кур'єром по Києву