|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Kelly D65 45W 4000К V3397
Артикул
V3397
В наявності
6 585 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 45 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Серія світильників з прозорими плафонами бульбашками, в яких вбудовані світлодіоди наче гірлянди у формі кільця на 9 плафонів та у видовженій формі корпусу на 8 плафонів. Світлодіоди на три колірних режими роботи: 4000К, 5000, 4000+5000. Діаметр металевого кільця - 44 см, загальний діаметр люстри із плафонами - 65 см. Потужність 45 Вт, оптимально на площу до 20 м кВ.


Кур'єром по Києву