|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість ламп | 16 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Люстра виконана у дусі європейського мінімалізму з поєднанням білих та хромованих плафонів, розташованих на круглому металевому каркасі. Верхні білі плафони з цоколем 9 (8 ламп) а нижні - 4 (8 ламп). Висота люстри може регулюватися. Мінімальна висота: 30 см, максимальна висота: 160 см.

Кур'єром по Києву