|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Кількість ламп | 8 |
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір плафона | 20х8 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип | B |
Опис
Люстра дизайнерська у чорному металевому корпусі з прозорими плафонами. Ця модель люстри водночас є мінімалістичною та вишуканою, розкішною та простою. Вона стане чудовим доповненням сучасного інтер'єру. Модель доступна у 2-х варіаціях: на 6 та 8 плафонів. Діаметр люстри - 60 см. Висота люстри може регулюватися. Мінімальна висота: 55 см, максимальна висота: 105 см.








Кур'єром по Києву