|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Розмір упаковки | 66х66х35 см |
Опис
Вишукана серія світильників в золотистому кольорі корпусу з каскадними пластинами з янтарного та прозорого скла. Діаметр люстри - 60 см. Висота корпуса до 50 см

Кур'єром по Києву