|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Leti D60 16W 4000К V1124
Артикул
V1124
В наявності
10 504 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 16 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 3.4 |
| Розмір упаковки | 66х66х33 см |
Опис
- це люстра натхненна горою діамантів. Завдяки нескінченним хроматичним відтінкам вона приносить свіже, модне відчуття в будь-який простір. ; Ця люстра створює гармонію між світлом та формами. Корпус виготовлений з якісного пластику білого або золотого кольору. На корпусі вбудовані світлодіоди з нейтральним світлом.


Кур'єром по Києву