|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра дизайнерська Looker V5876 4xE27 D50 H40
Артикул
V5876
В наявності
9 545 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 4 |
|---|---|
| Кількість ламп | 4 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Полімерний текстиль |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 |
| Максимальна висота | 220 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | в дитячу |
Опис
Підвісна люстра вражає своїм оригінальним дизайном і витонченими формами. Абажур моделі має багаторівневу конструкцію з м'якими вигнутими лініями, що складається з двох частин-верхньої та нижньої, які повторюють силует одна одної, але мають різний розмір. Завдяки використанню полімерного текстилю з вертикальними ребрами, світильник не лише виглядає легко та повітряно, а й дарує м'яке, рівномірно розсіяне світло, створюючи атмосферу затишку. Діаметр абажура складає 50 см, висота-40 см, що робить модель ефектним акцентом у просторі. Легка конструкція з плавними лініями додає інтер'єру естетики та сучасного настрою. Для освітлення використовуються 4 лампи з цоколем 27, які ідуть у комплекті (загальна потужність 25 Вт) із нейтральним світлом. Завдяки регульованій висоті підвісу до 220 см, люстра гармонійно доповнить приміщення з різною висотою стель-від спалень і віталень до лаунж-зон, кафе та громадських просторів. Модель доступна в трьох діаметрах: 40, 50 та 60 см, що дозволяє обрати оптимальний розмір для вашого інтер'єру.










Кур'єром по Києву