|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Max D50 15W 4000К V215
Артикул
V215
В наявності
8 012 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 15 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Діаметр | 50см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип | А |
Опис
Ця приголомшлива люстра демонструє натхнення ар-деко з гламурним сучасним відтінком, що робить її фаворитом дизайнерів для особливо елегантних інтер'єрів. У люстрі використовуються підвішені декоративні пластини та повністю металева основа кольору латунь. Вони дають м'яке світло та чудовий мерехтливий ефект в інтер'єрі кімнати. Висота корпусу з пластинами - 17 см, а загальна висота люстри - 60 см. Нова серія люстр представлена у двох розмірах корпусу (діаметром 50 та 60 см).










Кур'єром по Києву