|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра дизайнерська Mila V5718 LED 82W 4000К D80
Артикул
V5718
Немає в наявності
8 325 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 82 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 |
| Максимальна висота | 155 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Діаметр кільця | 60 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Люстра складається з металевого кільця, який обвиває світлодіодна кругла гнучка ЛЕД стрічка, яка має нейтральне денне світло 4000К. Дана модель люстри представлена у 2-х діаметрах кільця: 40 см (62 Вт, неон довжиною 3 м) - загальний діаметр 60 см 60 см (82 Вт, неон довжиною 4 м) загальний діаметр 80 см Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 15 до 155 см. Серія люстр з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу: кругла підвісна люстра (діаметр 60 та 80 см) видовжена люстра (довжина 120 та 150 см) Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.


Кур'єром по Києву