|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Mollis D80 16W 3CCT V4878
Артикул
V4878
В наявності
16 675 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 16 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Режим нічника | Є |
| Колір кришталю | Прозорий |
Опис
Дизайн люстри поєднує в собі класичні форми та сучасні галактичні мотиви. Круглий корпус створений за допомогою переплетення сталевих стрижнів з вбудованими світлодіодами, що надають люстрі стильного та водночас незабутнього вигляду. Виготовлена з металу в кольорі хром, люстра виділяється своєю витонченістю, але при цьому залишається легкою та ненав'язливою в інтер'єрі. Завдяки вбудованим світлодіодам, вона підтримує три режими освітлення, а також має функцію нічника. Розміри люстри дозволяють легко вписатися в простір різної висоти: діаметр підвісного корпусу складає 80 см, висота-25 см, а загальна висота люстри регулюється від 30 см до 170 см. Ця модель доступна у двох варіантах корпусу-хром і золотий, що дає можливість вибору відповідно до стилю вашого приміщення. Люстра ідеально підійде для сучасних віталень, просторих кухонь, холів або спалень, додаючи інтер'єру унікальні нотки.










Кур'єром по Києву