|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Moscato D60 E27 V4604
Артикул
V4604
В наявності
8 749 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 70 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Підвісна люстра в металевому хромованому корпусі із 3-ма ярусами підвісних ниток. Модель представлена у 3-х діаметрах: 50 см, 60 (висота корпусу 25 см, на 4 лампи), та 80 см.

Кур'єром по Києву