|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра дизайнерська на 3 світлових блоки S 011/3 CH V834
Артикул
V834
В наявності
3 199 грн
5 330 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 22 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | в спальню |
Опис
Сучасна підвісна LED люстра у металевому корпусі кольору хром. У люстрі вбудовані світлодіоди на 3 колірних режими (тепле, нейтральне денне, холодне). Модель представлена у двох варіантах: 3 світлових блоки, потужністю 22 Вт 5 світлових блоків, потужністю 32 Вт











Кур'єром по Києву