|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Nala D50 69W 3CCT V746
Артикул
V746
В наявності
8 825 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 69 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Діаметр | 50см |
| Максимальна висота | 180 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип | А |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Розкішна модель підвісної люстри в золотому кольорі металевого корпусу з вбудованими світлодіодами. Модель доступна в двох діаметрах: 50 см та 70 см. Корпус люстри складається із завитків. Висота та ширина корпусу 19 см. Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло. Потужність в залежності від діаметру: 50 см - 69 Вт 70 см - 83 Вт (50 Вт тепле та холодне світло)

Кур'єром по Києву