|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра дизайнерська Natalia V5927 5xG9 D55
Артикул
V5927
Немає в наявності
5 145 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Діаметр кільця | 30 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | в спальню |
Опис
Підвісна люстра з металевим кільцевим каркасом і кулястими плафонами різного діаметра, хаотично розміщеними по конструкції, стане стильним акцентом у сучасному інтер'єрі, поєднуючи елегантність і функціональність. Модель представлена у трьох кольорах металевого корпусу: білий, чорний та латунь; у двох кольорах плафонів: білі та прозорі; та у трьох розмірних варіантах: на 5 плафонів (10/12/15 см): загальний діаметр - 55 см, діаметр металевого кільця - 30 см на 10 плафонів (8/10/12/15 см): загальний діаметр - 70 см, діаметр металевого кільця - 45 см на 15 плафонів (8/10/12/15 см): загальний діаметр - 85 см, діаметр металевого кільця - 55 см Висота люстри регулюється, що дозволяє адаптувати її до приміщень із різною висотою стель. Ця модель люстри є чудовим вибором для сучасних інтер'єрів, відмінно доповнює кухні, вітальні, спальні, або стильні комерційні приміщення.

Кур'єром по Києву