|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Nimis D55 H12 18xG4 V3800
Артикул
V3800
В наявності
6 612 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 18 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
12 см |
| Діаметр | 55 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 2.4 |
| Розмір упаковки | 65х65х10 см |

Кур'єром по Києву