|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип | А |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
тельовий світильник з унікальними скляними пластинами діаметром 14,5 см. Скло виготовляється вручну ремісниками за допомогою процесу, коли утворюються хвилеподібні та кристалоподібні текстури. Матове текстурне скло доповнено ніжними металевими підвісками, що кріпляться до металевого корпусу кольору латунь на ріжки довжиною 25 см.

Кур'єром по Києву