|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Nisos D80 5xE14 V3771
Артикул
V3771
Немає в наявності
9 655 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Мідь (рожеве золото) |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Діаметр | 80см |
| Максимальна висота | 70 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 7 |
| Розмір упаковки | 43х32х21 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Стельовий світильник з унікальними скляними пластинами. Скло виготовляється вручну ремісниками за допомогою процесу, коли утворюються хвилеподібні та кристалоподібні текстури Матове текстурне скло доповнено ніжними металевими підвісками, що кріпляться до корпусу кольору мідь (рожеве золото) Завдяки матовим пластинам - світло стає м'яким

Кур'єром по Києву