|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Palmyra D80 12xG9 V535
Артикул
V535
В наявності
11 734 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 125 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Люстра від дизайнера Джонатана Браунінг. Виконана у дусі європейського мінімалізму з використанням плафонів із білого матового скла, розташованих на плоскому металевому каркасі. Підвісна кільцева люстра у металевому корпусі кольору хром із матовими плафонами (цоколь G9). Висота люстри може регулюватися. Мінімальна висота: 25 см, максимальна висота: 200 см. Модель доступна в 2-х розмірах, діаметром: 60 см (8 плафонів) та 80 см (12 плафонів).

Кур'єром по Києву