|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
7 см |
| Розмір плафона | 5х4 см |
| Розмір стельової основи | 6х6 см |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Дизайнерський світильник в американському стилі представлений у двох кольорах корпусу: латунь та чорний. Діаметр світильника по зовнішньому краю металевого корпусу - 45 см. Кріплення монтажна планка 6 см + дюбель. Особливістю даної моделя світильника є можливість його кріплення як на стелю так і на стіну.

Кур'єром по Києву