|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Picasso D83 8xE14 V470
Артикул
V470
Немає в наявності
14 345 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
83 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
83 см |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Люстра дизайнерська виконана у дусі європейського мінімалізму з використанням плафонів із прозорого скла (цоколь Е14), розташованих на плоскому металевому каркасі. Висота люстри може регулюватися. Мінімальна висота: 25 см, максимальна висота: 85 см. Модель доступна в 2-х розмірах, діаметром: 60 см (6 плафонів) та 80 см (8 плафонів).

Кур'єром по Києву