|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Piccadilly D60 17W 3CCT V4894
Артикул
V4894
Немає в наявності
19 265 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 17 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
| Максимальна висота | 190 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Круглий двоярусний корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі скляні трубки, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу кольору хром, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди на 3 режими освітлення надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна у двох розмірах (60 (17 Вт) та 80 см в діаметрі) та у двох кольорах корпусу (хром та золотий).


Кур'єром по Києву