|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Power D80 30W 4000К V416
Артикул
V416
Немає в наявності
20 395 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 30 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 190 см |
| Мінімальна висота | 80 см |
| Розмір стельової основи | 14х7 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі кристали, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу кольору хром, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди з нейтральним світлом надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна в двох розмірах: 60 та 80 см в діаметрі (потужність 16 і 30 Вт відповідно до розміру).


Кур'єром по Києву