|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Prado D60 11W 4000К V184
Артикул
V184
В наявності
11 625 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 11 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір стельової основи | 15х6 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі кристали, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу кольору хром, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди з нейтральним світлом надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна в двох розмірах: 60 та 80 см в діаметрі (потужність 11 і 19 Вт відповідно до розміру).


Кур'єром по Києву