|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал корпусу | Метал |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 50х40 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Дизайнерська люстра з елегантним текстильним абажуром вирізняється своєю універсальністю та стилем. Корпус висотою 40 см з діаметром 50 см має міцну металеву основу чорного кольору, що ідеально поєднується з абажуром. Абажур люстри має конусоподібну форму і складається із трьох ярусів. Є два кольорові варіанти цієї моделі люстри: абажур складається із верхнього чорного ярусу та двох білих нижніх абажур складається із двох верхніх чорних ярусів та білого нижнього Загальна висота люстри може бути відрегульована від 45 см до 200 см, що дозволяє адаптувати люстру до різних просторів. Люстра оснащена цоколем Е27, призначеним для однієї лампи, забезпечуючи достатнє освітлення. Встановлення відбувається за допомогою монтажної планки розміром 12 см.
Кур'єром по Києву