|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Залишилось, шт | 2 |
|---|---|
| Кількість ламп | 6 |
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Діаметр | 50см |
| Максимальна висота | 180 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Дизайнерська підвісна кругла люстра - це втілення елегантності та сучасності у невагомому корпусі. Особливістю дизайну даної моделі є перламутрові пластини діаметром 5 см. Завдяки своїй формі та перламутровим пластинам вона привертає увагу і створює атмосферу розкоші. Корпус люстри виготовлений з металу кольору хром. Ця модель люстри доступна у 3-х діаметрах: 45, 60 та 80 см. Завдяки мінімальній висоті 40 см та максимальній - 180 см, вона ідеально підлаштовується під висоту будь-якого інтер'єру. Серія люстр представлена у 2-х кольорах корпусу: хром та золота та у 4-х розмірах: три круглі з діаметрами 45 см, 60 см та 80 см і видовжена - 80х30 см. Також цю серію люстр чудово доповнюють підвіси діаметром 30 см та бра - 27х18 см.






Кур'єром по Києву