|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Saba D80 3xE27 V230
Артикул
V230
Немає в наявності
11 354 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 85 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Повітряні, наче хмари - так можна описати 37 декоративних білих матових кульок, підвішених на тонких металевих ланцюжках. Загальний діаметр цієї люстри 80 см. В середині кульок на металевій основі люстри розміщуються три цоколі Е27, завдяки цьому світло від люстри є розсіяним та м'яким.

Кур'єром по Києву