|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Залишилось, шт | 2 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 43 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 см |
| Максимальна висота | 230 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Розмір стельової основи | 25х15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка + 4 троси |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип | А |
| Тип приміщення | у вітальню |
Нова серія геометричних люстр - це витвір мистецтва, що поєднує сучасний дизайн і функціональність. Їх форма представляє собою витягнутий куб/паралелепіпед з прямими геометричними лініями, виконаними з металевого дроту кольору хром. Серія включає три люстри розміром: 72х60х60 см, 100х60х60 см та 120х60х60 см. На кутах паралелепіпеда та на перетині металевого дроту розміщуються лампочки (вони ідуть в комплекті), які забезпечують нейтральне денне світло, створюючи приємну невимушену атмосферу в приміщенні. Загальна потужність світильника розміром 72х60х60 см складає 43 Вт. Стельова основа розміром 25х15х4 см із монтажною планкою 15 см та 4-ма тросами забезпечує надійне кріплення. Такий метод кріплення дозволить легко встановити люстру на необхідній висоті від 65 до 230 см. Ці люстри стануть стильним акцентом у будь-якому сучасному інтер'єрі, додаючи йому елегантності та унікальності.









Кур'єром по Києву