|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Sac L131 90W 4000К V199
Артикул
V199
В наявності
26 945 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 90 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
131 см |
| Максимальна висота | 230 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Розмір стельової основи | 25х15х4 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка + 4 троси |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип | C |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Нова серія геометричних люстр - це витвір мистецтва, що поєднує сучасний дизайн і функціональність. Їх форма представляє собою витягнутий куб/паралелепіпед з прямими геометричними лініями, виконаними з металевого дроту кольору хром. Серія включає три люстри розміром: 75х60х60 см, 111х60х60 см та 131х60х60 см. На кутах паралелепіпеда та на перетині металевого дроту розміщуються лампочки (вони ідуть в комплекті), які забезпечують нейтральне денне світло, створюючи приємну невимушену атмосферу в приміщенні. Загальна потужність люстри довжиною 131 см складає 90 Вт. Внутрішній простір люстри доповнений 4-ма рядами скляних паличок-трубочок довжиною 80 см (по 7 штук у кожному ряду (тип С), які кріпляться за допомогою силіконових гумок на відстані 10 см від краю металевої основи), що додає їй особливого шарму та витонченості. Стельова основа розміром 25х15х4 см із монтажною планкою 15 см та 4-ма тросами забезпечує надійне кріплення. Такий метод кріплення дозволить легко встановити люстру на необхідній висоті від 65 до 230 см. Ці люстри стануть стильним акцентом у будь-якому сучасному інтер'єрі, додаючи йому елегантності та унікальності.

Кур'єром по Києву