|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Scope D60 12xG9 V4817
Артикул
V4817
Немає в наявності
9 375 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Діаметр кільця | 40 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Нова серія люстр, що поєднує елегантність сучасного дизайну з класичними нотками, додаючи інтер'єру вишуканості. Люстри доступні у двох розмірах: Діаметр 60 см: 12 плафонів, кільце 40 см, висота кільця з плафонами 25 см. Діаметр 80 см: 24 плафони, кільце 60 см, висота кільця з плафонами 25 см. Основний акцент - білі скляні плафони діаметром 10 см, розташовані навколо металевого кільця з латуні. Всі плафони мають цоколь G9, що забезпечує легку заміну ламп і вибір джерел світла. Корпус люстри оздоблений металевими листочками, що додає декоративних акцентів. Висота люстри регулюється, що робить її універсальною для приміщень з різною висотою стелі. Ця серія люстр чудово підходить для різних типів інтер'єрів. Їх можна використовувати як у вітальні або спальні, так і в обідніх залах чи холах. Люстри ефектно виглядають як окремо, так і в поєднанні з іншими світильниками в одному приміщенні, надаючи йому завершеного та гармонійного вигляду.

Кур'єром по Києву