|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Space D65 17W 3CCT V4610
Артикул
V4610
Немає в наявності
10 495 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 17 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
| Максимальна висота | 165 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Розмір монтажної планки | 19 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі кристали, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу кольору хром, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди на 3 режими освітлення надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна в двох розмірах: 65 та 70 см в діаметрі.


Кур'єром по Києву