|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Space D70 28W 3CCT V4742
Артикул
V4742
В наявності
18 725 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 28 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
| Максимальна висота | 165 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Розмір монтажної планки | 19 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі кристали, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу золотого кольору, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди на 3 режими освітлення надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна в двох розмірах: 65 (17 Вт) та 70 см (28 Вт) в діаметрі.










Кур'єром по Києву