|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Torrone D80 36L 4000К V3110
Артикул
V3110
В наявності
15 085 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 36 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 77 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 220 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 4 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | C |
| Вага (кг) | 1.9 |
| Розмір упаковки | 55х36х25 см |
Опис
Світильник-молекула в чорному кольорі корпусу з вбудованими світлодіодами Світильник доступний до замовлення на 18, 30 або 36 плафонів Люстру на 18 плафонів рекомендуємо на площу до 12 м Кв на 30 плафонів - до 20 м Кв на 36 плафонів - до 22-25 м Кв

Кур'єром по Києву