|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Tran D68 H35 24L 4000К V3560
Артикул
V3560
В наявності
10 055 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 24 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 27 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
68 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
68 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
35 см |
| Розмір плафона | 4 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 2.8 |
| Розмір упаковки | 58х58х23 см |
Опис
Серія - це мінімалістичний стиль з асиметрією форм Різні напрямки ліній, різна висота, різноспрямована подача світла безліччю яскравих мініатюрних плафончиків Серія складається зі стельової люстри на 24 плафони, та бра на 8 плафонів в двох кольорах корпусу : білий та чорний


Кур'єром по Києву