|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра дизайнерська Unter V5824 42W 3CCT D65
Артикул
V5824
В наявності
6 956 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 42 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 23 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Режим нічника | Є |
Опис
Вишукана світлодіодна люстра в сучасному стилі стане ідеальним акцентом для стильного інтер'єру. Її оригінальний дизайн поєднує в собі металевий корпус кольору латунь та ефектні прозорі й жовті декоративні пластини, які створюють чарівну гру світла. Завдяки цим елементам люстра випромінює м'яке розсіяне освітлення, додаючи простору особливого затишку та елегантності. Модель доступна у чотирьох діаметрах - 45, 65, 85 та 105 см, а також у варіанті з подвійними кільцями (85+45 см). Вбудовані ЛЕД-елементи підтримують три режими освітлення - тепле, нейтральне та холодне, а також функцію нічника для створення м'якого підсвічування. Люстра ідеально підходить для вітальні, спальні, зони відпочинку чи обідньої зони, надаючи приміщенню нотки розкоші та сучасного шику. Завдяки регульованій висоті до 150 см, вона гармонійно виглядає як у стандартних, так і у високих приміщеннях.

Кур'єром по Києву