|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра дизайнерська V6060 9xG9 D110
Артикул
V6060
Немає в наявності
9 145 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 9 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий з градієнтом |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
110 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
110 |
| Максимальна висота | 45 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Оригінальна підвісна люстра з унікальними геометричними плафонами стане виразним акцентом у сучасному інтер'єрі. Її скляні плафони мають ефектне градієнтне напилення, що нагадує місячний покрив і поступово переходить від білого до прозорого. Це створює м'яке, розсіяне світло та додає люстрі загадковості й легкості. Модель виконана з металу кольору латунь та представлена у трьох варіантах комплектації: на 9, 12 або 15 плафонів. Незалежно від кількості плафонів, загальний діаметр люстри складає 110 см, що робить її ефектною навіть у просторих приміщеннях. Оригінальна конструкція передбачає розміщення по три плафони на кожному ріжку, завдяки чому світло рівномірно розподіляється у просторі. У комплекті йдуть лампи потужністю 4 Вт із можливістю вибору одного з трьох режимів освітлення: теплого, нейтрального або холодного. Така люстра стане ідеальним вибором для вітальні, їдальні, просторого холу або стильного ресторану, додаючи інтер'єру вишуканості та сучасної естетики.

Кур'єром по Києву