|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
| Діаметр | 40см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Розмір упаковки | 67х67х12 см |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Модель доступна у 4-х діаметрах: 40 см, 50 см, 60 см та 70 см

Кур'єром по Києву