|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Willis D80 9xG9 V4818
Артикул
V4818
В наявності
7 315 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 9 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Графіт |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Діаметр кільця | 60 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Представляємо нову серію люстр, яка вирізняється сучасним дизайном із чіткими геометричними лініями та мінімалістичними акцентами. Основу люстри становить металеве кільце в графітовому кольорі, що надає виробу елегантного вигляду та робить його стильним доповненням для сучасних інтер'єрів. На кільці почергово розміщені білі скляні плафони діаметром 12 см та металеві декоративні кульки, що створює гармонійну композицію та підкреслює простоту і витонченість форми. Люстри представлені у 2-х варіантах розмірів: Перший варіант має діаметр 85 см з кільцем 60 см, на якому розташовані 9 плафонів. Другий варіант має діаметр 100 см з 12 плафонами, що робить його оптимальним вибором для просторіших приміщень. Завдяки цоколю 9, люстра підтримує сучасні лампи, забезпечуючи комфортне та ефективне освітлення. Ця серія люстр ідеально підійде для віталень, їдалень, спалень або офісних приміщень, додаючи інтер'єру легкості та сучасного стилю.

Кур'єром по Києву