|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра дизайнерська з акриловими кругами на 3 режими освітлення J 1828/8 V988
Артикул
V988
В наявності
5 316 грн
8 305 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 2 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 48 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
115 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
115 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Максимальна висота | 50 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Розмір упаковки | 61x35x25 см |
Опис
Особливість цієї люстри в її дизайні. Однією з переваг є можливість змінювати положення акрилових кругів з Led підсвіткою (вгору чи в бік). Акрилові круги з Led підсвіткою мають 3 режими освітлення потужністю 48 Вт. Дана модель люстри має діаметр 115 см і регулювання висоти від 25 до 50 см.









Кур'єром по Києву