|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Event D80 180W 3CCT V5056
Артикул
V5056
В наявності
24 701 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 180 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Діаметр кільця | 80+60+40 см |
| Розмір стельової основи | 22х5 см |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Наявність пульта д/у | є |
| Режим нічника | Є |
| Колір кришталю | Прозорий |
Опис
Ця кришталева підвісна люстра в елегантному металевому корпусі кольору хром стане вишуканим доповненням до сучасного інтер'єру. Дизайн представлений трьома ярусами металевих хромованих кілець розміром 80, 60 і 40 см, кожен із яких прикрашений підвісками із прозорого каміння. Кожен ярус можна регулювати по висоті один відносно одного, щоб досягти оптимального вигляду та освітлення. Люстра оснащена вбудованими світлодіодами з трьома режимами освітлення + нічник - теплим, нейтральним і холодним, що дає змогу змінювати атмосферу приміщення за настроєм. Потужність - 180 Вт, з яких 90 Вт на тепле і холодне світло, а 18 Вт - нічник. При ввімкненому освітленні світло чудово розсіюється через каміння, додаючи інтер'єру нотки розкоші та магії. Загальна висота люстри регулюється від 60 до 100 см, що дозволяє легко адаптувати її до різних просторів. Модельний ряд представлений варіантами: на одне кільце ( ; 30, 40, 50, 60 та 80 см) на два кільця (60+40 см та 80+60 см) на три кільця (80+60+40 см) видовжена овальна форма (80х38 см) видовжена пряма форма (80х5 см) Ці люстри стануть чудовим вибором для вітальні, їдальні або спальні, виступаючи ефектним акцентом і підкреслюючи стиль як класичного, так і сучасного інтер'єру.


Кур'єром по Києву