|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Event D80 80W 3CCT V5052
Артикул
V5052
В наявності
12 875 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 80 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Діаметр кільця | 80 см |
| Розмір стельової основи | 15х5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Наявність пульта д/у | є |
| Режим нічника | Є |
| Колір кришталю | Прозорий |
Опис
Ця кришталева підвісна люстра в елегантному металевому корпусі кольору хром стане вишуканим доповненням до сучасного інтер'єру. Дизайн представлений металевим хромованим кільцем діаметром 80 см, який прикрашений підвісками із прозорого каміння (висота корпусу з підвісками - 10 см). Люстра оснащена вбудованими світлодіодами з трьома режимами освітлення + нічник - теплим, нейтральним і холодним, що дає змогу змінювати атмосферу приміщення за настроєм. Потужність - 80 Вт, з яких 40 Вт на тепле і холодне світло. При ввімкненому освітленні світло чудово розсіюється через каміння, додаючи інтер'єру нотки розкоші та магії. Загальна висота люстри регулюється оптимально від 60 до 100 см, що дозволяє легко адаптувати її до різних просторів. Модельний ряд представлений варіантами: на одне кільце ( ; 30, 40, 50, 60 та 80 см) на два кільця (60+40 см та 80+60 см) на три кільця (80+60+40 см) видовжена овальна форма (80х38 см) видовжена пряма форма (80х5 см) Ці люстри стануть чудовим вибором для вітальні, їдальні або спальні, виступаючи ефектним акцентом і підкреслюючи стиль як класичного, так і сучасного інтер'єру.


Кур'єром по Києву