|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Event L85 32W 3CCT V5062
Артикул
V5062
В наявності
5 225 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 32 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
5 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір стельової основи | 48х4 см |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність пульта д/у | є |
| Режим нічника | Є |
| Колір кришталю | Прозорий |
Опис
Ця кришталева підвісна люстра в елегантному металевому корпусі кольору хром стане вишуканим доповненням до сучасного інтер'єру. Дизайн представлений металевим хромованим видовженим корпусом 80х5 см, що прикрашений підвісками із прозорого каміння (висота корпусу з підвісками - 10 см). Люстра оснащена вбудованими світлодіодами з трьома режимами освітлення + нічник - теплим, нейтральним і холодним, що дає змогу змінювати атмосферу приміщення за настроєм. Потужність - 32 Вт, з яких 16 Вт на тепле і холодне світло, а 4 Вт - нічник. При ввімкненому освітленні світло чудово розсіюється через каміння, додаючи інтер'єру нотки розкоші та магії. Загальна висота люстри регулюється від 10 до 110 см, що дозволяє легко адаптувати її до різних просторів. Модельний ряд представлений варіантами: на одне кільце ( ; 30, 40, 50, 60 та 80 см) на два кільця (60+40 см та 80+60 см) на три кільця (80+60+40 см) видовжена овальна форма (80х38 см) видовжена пряма форма (80х5 см) Ці люстри стануть чудовим вибором для вітальні, їдальні або спальні, виступаючи ефектним акцентом і підкреслюючи стиль як класичного, так і сучасного інтер'єру.


Кур'єром по Києву