|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Fungo L170 75W 4000К V5136
Артикул
V5136
В наявності
8 735 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 75 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
170 см |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
Опис
Конструкція люстри складається з металевої трубки, яку обвиває світлодіодна кругла гнучка ЛЕД стрічка, яка має нейтральне денне світло 4000К. Дана модель люстри представлена у 2-х довжинах: 140 см, довжина трубки 120 см, неон 4 м, потужність 58 Вт, відстань між кріпленням 90 см 170 см, довжина трубки 150 см, неон 5 м, потужність 75 Вт, відстань між кріпленням 90 см Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 45 до 140 см. Серія люстр з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу: кругла кільцева підвісна люстра (діаметр 60 та 80 см) видовжена люстра (довжина 120 та 150 см) Ці люстри мають сучасний та креативний дизайн з плавними лініями, що нагадують абстрактні форми, ідеально підходять для інтер'єрів у стилі мінімалізм або модерн. Їх можна використовувати у вітальні, просторих кухнях або офісах, щоб додати простору елегантності та витонченого освітлення.


Кур'єром по Києву