|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Groove D50 90W 3CCT V5157
Артикул
V5157
В наявності
11 180 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 90 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Максимальна висота | 145 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Діаметр кільця | 50 см |
| Розмір стельової основи | 20х4,5 см |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Нова модель люстри, яка має елегантну конструкцію з двох підвісних металевих хвилеподібних кілець, оснащених силіконовими розсіювачами. У кожне кільце вбудовані світлодіоди з трьома режимами освітлення. Основною перевагою моделі є можливість змінювати відстань і положення кілець, що дозволяє створювати індивідуальний дизайн освітлення. У цій моделі є регулювання загальної висоти люстри від 30 до 145 см. Люстру можна підключати до двох вимикачів для зручного керування освітленням. Модель доступна у двох розмірах: Діаметр 50 см (потужність - 90 Вт, з яких 44 Вт для теплого та холодного світла) Діаметр 70 см (потужність - 114 Вт, з яких 58 Вт для теплого та холодного світла) Ця стильна люстра ідеально підходить для сучасних інтер'єрів, де поєднуються функціональність і естетика. Вона прекрасно виглядатиме у вітальнях, спальнях або на кухнях з високими стелями, додаючи простору сучасного шарму й гармонійного освітлення.


Кур'єром по Києву