|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Haiti D60 14xG9 V5160
| Кількість ламп | 14 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Діаметр кільця | 55 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | у вітальню |
Люстра, що поєднує елегантність сучасного дизайну з класичними нотками, додаючи інтер'єру вишуканості. Люстра 14 плафонів (12 см - 6 шт, 10 см - 8 шт), кільце 55 см, загальний діаметр 75 см. Основний акцент - білі скляні плафони двох розмірів діаметром 10 та 12 см, розташовані навколо металевого кільця з латуні. Всі плафони мають цоколь G9, що забезпечує легку заміну ламп і вибір джерел світла. Висота люстри регулюється, що робить її універсальною для приміщень з різною висотою стелі. Ця серія люстр чудово підходить для різних типів інтер'єрів. Їх можна використовувати як у вітальні або спальні, так і в обідніх залах чи холах. Люстри ефектно виглядають як окремо, так і в поєднанні з іншими світильниками в одному приміщенні, надаючи йому завершеного та гармонійного вигляду.

Кур'єром по Києву