|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Halka D14 L60 2xE27 V5167
Артикул
V5167
В наявності
1 740 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
14 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 55х6х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 33 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Представляємо нову колекцію підвісних люстр, яка гармонійно поєднує сферичні мотиви із простою геометрією форм. У нашому асортименті є 3 варіанти люстр залежно від кількості плафонів та форми металевої основи (до якої кріпляться плафони): Арт: 921/2 + - вигнута сходинкою металева основа із 2-ма плафонами (довжина 60 см, ширина 14 см, висота з плафонами 25 см) Арт: 921/3 + - пряма металева основа із 3-ма плафонами (довжина 70 см, ширина 14 см) Арт: 921/4 + - вигнута всередину металева основа із 4-ма плафонами (довжина 70 см, ширина 14 см, висота з плафонами 25 см) Арт: 922/3 + - трикутна металева основа із 3-ма плафонами (діаметр 35 см) Білі плафони діаметром 12 см забезпечують рівномірне освітлення, а цоколь Е27 дозволяє легко замінювати лампи та обирати різні варіанти світла. Люстри із цієї колекції чудово вписуються в інтер'єри різних стилів, додаючи приміщенню сучасності. А завдяки великому вибору різних форм, ви можете використовувати їх як одинично, так і створювати індивідуальну міксовану композицію на ваш смак.

Кур'єром по Києву