|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра із елементами чорної екошкіри на 10 абажурів S 6610/10 BK V2752
Артикул
V2752
В наявності
10 435 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 12х15 см |
| Розмір стельової основи | 6х10 см |
| Тип кріплення | Гачок |
| Колір фурнітури | Чорний |
Опис
Неймовірна люстра у металевому корпусі кольору хром із декором чорної екошкіри на ріжках з цоколем Е14 на 10 ламп. Абажури люстри розміром 12х15 см білого кольору текстилю. Загальний діаметр люстри - 80 см. Кріпиться ця модель люстри на гачок і має регулювання висоти від 45 до 85 см.

Кур'єром по Києву