|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра із світлодіодним срібним корпусом та 3 білими плафонами 86517/3 CH V990
Артикул
V990
В наявності
4 545 грн
5 680 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 4 |
|---|---|
| Кількість ламп | 3 |
|
Цоколь
|
E14+LED |
| Потужність, Вт | 22 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір плафона | 12х12 см |
| Розмір стельової основи | 6х10 см |
| Тип кріплення | Гачок |
| Наявність пульта д/у | є |
Опис
Люстра із світлодіодним срібним корпусом та 3 білими плафонами, діаметр - 60 см. Люстра має 3 плафони із цоколем Е14 та вбудовані світлодіоди - 4000К, потужність - 22 Вт. Є 3 режими: світлодіоди + лампочки, тільки лампочки, тільки світлодіоди. У комплекті є пульт. Неймовірна серія люстра із білими плафонами та вбудованими світлодіодами представлена у двох кольорах корпусу: хром (3 та 8 плафонів) та золото (3, 5 та 8 плафонів). Також ця серія включає бра.









Кур'єром по Києву