|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра із світлодіодним золотим корпусом та 5 подвійних плафонів 81181/5 GD V240
Артикул
V240
В наявності
5 485 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27+LED |
| Потужність, Вт | 82 |
|
Світлова температура
|
3000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 12х15 см |
| Розмір стельової основи | 13х4 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність пульта д/у | є |
Опис
Люстра із світлодіодним золотим корпусом та 5 подвійними плафонами, діаметр - 80 см. Люстра має 5 плафонів із цоколем E27 та вбудовані світлодіоди - 3000К, потужність - 82 Вт (тепле та холодне світло 41 Вт). Є 3 режими: світлодіоди + лампочки, тільки лампочки, тільки світлодіоди. У комплекті є пульт. Неймовірна серія люстра із подвійними плафонами та вбудованими світлодіодами представлена у комплектаціях: 1, 3, 5 та 8 плафонів.


Кур'єром по Києву