|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Jete D80 115W 3CCT V5416
Артикул
V5416
В наявності
19 325 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 115 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Діаметр кільця | 80 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір кришталю | Графіт |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Підвісна люстра у латунному корпусі має унікальний дизайн із декоративним кришталевим камінням двох кольорів прозорий та графіт. Вони кріпляться до металевого кільця, створюючи привабливу і сучасну естетику дизайну. Люстра оснащена вбудованими світлодіодами, що мають три режими освітлення. Висоту світильника можна регулювати від 30 до 90 см, залежно від потреби приміщення. Дана модель доступна в круглому кільцевому корпусі (в двох діаметрах: 60 см (потужність 86 Вт, зокрема 43 Вт у теплому та холодному режимі) і 80 см) та у видовженому овальному корпусі ( довжиною 80 та 100 см). Ця люстра ідеально підходить для віталень, їдалень або сучасних офісних приміщень, додаючи їм стиль та функціональність.


Кур'єром по Києву