|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Kepler D50 40W 3CCT V5424
Артикул
V5424
В наявності
9 364 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 40 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Максимальна висота | 165 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Діаметр кільця | 40 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір кришталю | Прозорий |
Опис
Елегантна люстра з кришталевими елементами-витончене поєднання сучасного стилю та розкоші, яке стане акцентом у будь-якому інтер'єрі. Дизайн люстри передбачає підвісне металеве кільце кольору латунь, до якого почергово кріпляться великі прозорі кристали. Завдяки цим кристалам світло від вбудованих світлодіодів трьох режимів (тепле, нейтральне, холодне) розсіюється, створюючи чарівну гру світла та тіней. Модель доступна у двох розмірах: Діаметр 50 см (кільце 40 см) із потужністю 40 Вт. Діаметр 60 см (кільце 50 см) із потужністю 60 Вт. Висота люстри регулюється від 15 до 165 см, що дозволяє адаптувати її до приміщень з різною висотою стель. Ця модель виготовлена з металу кольору латунь, що додає інтер'єру вишуканості та тепла. Ідеально підходить для просторих віталень, їдалень або спалень, створюючи стильну атмосферу з нотками розкоші.


Кур'єром по Києву